Двадцять шоста  сесія  06 скликання

Від  28 вересня  2012 року.                                                                              №____

«Про затвердження проекту землеустрою,

щодо  відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється в межах

с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради.

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ТОВ «АВТОТРАНС ЛЛС», щодо  відведення   земельних   ділянок    загальною площею 0,3309га сіножаті, гр. Рековцю Володимиру Олександровичу цільове призначення , яких змінюється  з ведення особистого селянського господарства на землі громадської забудови(на будівництво та обслуговування будівель торгівлі)  в межах села Рожни  Рожнівської сільської ради  та враховуючи позитивні висновки  Управління  Держкомзему  у Броварському  районні за № 2350 від 19.07.2012року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури  за   № 2821 від 23.07.2012 року, Броварської районної санітарно - епідеміологічна  станція за № 1607 від 18.09.2012 року ,Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області за  № 11-13/8539 від 26.07.2012 р., Управління культури і туризму за № 11/1652 від 30.08.2012р.,Броварської районної санітарно - епідеміологічної станції за № 1607 від 18.09.2012 року,  керуючись ст.20,12,186, розділом Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, ст.26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ТОВ «АВТОТРАНС ЛЛС», щодо відведення   земельних   ділянок загальною   площею 0,3309га сіножаті гр.  Рековцю Володимиру Олександровичу   цільове призначення,  яких  змінюється з ведення особистого селянського господарства на землі громадської забудови (на будівництво та обслуговування будівель торгівлі)  в межах села Рожни   Рожнівської сільської ради    Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. Рековцю Володимиру Олександровичу    цільове призначення   земельних     ділянок загальною площею 0,3309га (сіножаті),   з ведення особистого селянського господарства на землі громадської забудови(на будівництво та обслуговування будівель торгівлі)   в  межах с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району.

3. Доручити організації, яка має ліцензію   виготовити державний  акт  на право приватної власності на земельну ділянку.

4.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед