Двадцять шоста   сесія  06 скликання

Від  28  вересня   2012 року.                                                                              №____

«Про затвердження проекту землеустрою,

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення частина якої змінюється в межах

с. Рожни, на території Рожнівської сільської ради.

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ДП  „Київський  науково-дослідний та проектний інститут  землеустрою.” , щодо відведення  частини земельної  ділянки   площею 0,6374га пасовище , гр. Слюзалеку  Вячеславу Владиславовичу    цільове призначення,  якої  змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд  загальна площа земельної ділянки 1,2500га    в межах села Рожни  по  вул. Зелена   Рожнівської сільської ради  та враховуючи позитивні висновки  Управління  земельних ресурсів  у Броварському  районні за № 624 від 17.09.2008року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 5799  від 30.12.2008року,  Київської обласної санітарно – епідеміологічній  експертизі за № 05.03.02-07/64079 від 06.10.2008 року, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області за  № 06-13/1570/3 від 26.03.2009 р., Управління культури і туризму за № 11/1961/02 від 05.04.2012р. Висновок  комісії з розгляду питань  пов’язаних з погодженням  документації із землеустрою у Броварському районі за № 308 від 12.04.2012 р, керуючись ст.20,12,186, розділом Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, ст.26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ДП «Київський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою», щодо зміни цільового  призначення   земельної  ділянки  площею 0,6374га пасовище гр. Слюзалеку  Вячеславу Владиславовичу  ,  якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд загальна площа земельної ділянки 1,2500га   в межах села Рожни  по  вул. Зелена  Рожнівської сільської ради    Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. Слюзалеку  Вячеславу  Владиславовичу    цільове призначення  частини   земельної    ділянки   площею 0,6374га (пасовище),   з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни  по  вул. Зелена   Рожнівської сільської ради Броварського району.

3. Доручити організації, яка має ліцензію   виготовити державний  акт  на право приватної власності на земельну ділянку.

4.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед