Двадцять  шоста  сесія  06 скликання

ВИПИСКА З РІШЕННЯ

Від  28 вересня  2012року                                                                 №_______

“Про   затвердження технічної документації із

землеустрою по інвентаризації  та узгодженню

зовнішніх  меж земельних  ділянок.”

Розглянувши технічну документацію  із землеустрою по інвентаризації та узгодженню зовнішніх меж земельної   ділянки, що знаходиться у власності гр. Мажуги Юрія Леонідовича  по вул. Спаська , розроблену  ТОВ «Укргеоземпроект»  , керуючись  п.34 ст. 26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні”, ст.. 19,22,25,29, 30,56 ЗУ „Про землеустрій”, ст.12,40,118,121, п. 12 Перехідних положень  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія  Рожнівської сільської ради

1.Затвердити  технічну документацію із землеустрою  по інвентаризації  та узгодженню зовнішніх меж  земельної  ділянки  гр. Мажуги  Юрія Леонідовича , що виготовлена землевпорядною організацією ТОВ «Укргеоземпроект »  загальною площею 1,7050га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  за адресою с. Рожни  вул. Спаська Броварського району Київської області .

2. Надати  дозвіл  гр. Мажузі  Юрію Леонідовичу на отримання нового державного акту на право приватної власності на земельну  ділянку  площею  1,7050га – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   за адресою с. Рожни  вул. Спаська  Броварського району Київської області .

3. Доручити землевпорядній організації , що має відповідні  ліцензії, виготовити

гр. Мажузі Юрію Леонідовичу новий  державний акти на право власності на земельну ділянку, що належать  йому  згідно державного акту на право приватної власності на землю, зареєстрованого в реєстрі за № 010832500726 від 16.09.2008 року.

4.Дозволити  звернутись до Управління Держкомзему в Броварському районі з метою внесення до АС ДЗК даних на земельну  ділянку площею  1,7050га – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   зі  зміною  площі  та конфігурації  земельних ділянок та промірів  в с. Рожни по вул. Спаська  Броварського району  Київської області.

Сільський  голова                                       Т.І.Мехед