rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Двадцять  шоста  сесія  06 скликання

 

    ВИПИСКА З РІШЕННЯ

     

Від  28 вересня  2012року                                                                 №_______

 

“Про   затвердження технічної документації із

землеустрою по інвентаризації  та узгодженню

зовнішніх  меж земельних  ділянок.”

 

           Розглянувши технічну документацію  із землеустрою по інвентаризації та узгодженню зовнішніх меж земельної   ділянки, що знаходиться у власності гр. Мажуги Юрія Леонідовича  по вул. Спаська , розроблену  ТОВ «Укргеоземпроект»  , керуючись  п.34 ст. 26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні”, ст.. 19,22,25,29, 30,56 ЗУ „Про землеустрій”, ст.12,40,118,121, п. 12 Перехідних положень  Земельного кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб Броварського району, сесія  Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  технічну документацію із землеустрою  по інвентаризації  та узгодженню зовнішніх меж  земельної  ділянки  гр. Мажуги  Юрія Леонідовича , що виготовлена землевпорядною організацією ТОВ «Укргеоземпроект »  загальною площею 1,7050га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  за адресою с. Рожни  вул. Спаська Броварського району Київської області .

 

 2. Надати  дозвіл  гр. Мажузі  Юрію Леонідовичу на отримання нового державного акту на право приватної власності на земельну  ділянку  площею  1,7050га – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   за адресою с. Рожни  вул. Спаська  Броварського району Київської області .

 

3. Доручити землевпорядній організації , що має відповідні  ліцензії, виготовити

гр. Мажузі Юрію Леонідовичу новий  державний акти на право власності на земельну ділянку, що належать  йому  згідно державного акту на право приватної власності на землю, зареєстрованого в реєстрі за № 010832500726 від 16.09.2008 року.

  

 4.Дозволити  звернутись до Управління Держкомзему в Броварському районі з метою внесення до АС ДЗК даних на земельну  ділянку площею  1,7050га – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   зі  зміною  площі  та конфігурації  земельних ділянок та промірів  в с. Рожни по вул. Спаська  Броварського району  Київської області.

 

Сільський  голова                                       Т.І.Мехед