Герб України

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять шоста сесія 06 скликання

Від 28 вересня  2012 року                                                                                   732

«Про надання дозволу на поділ та викуп частини орендованої земельної ділянки.»

Розглянувши та обговоривши заяву гр. Замуруєвої Ольги Володимирівни про надання дозволу на викуп частини земельної ділянки для будівництва та  обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться в с. Рожни Броварського району Київської області, що перебуває в оренді  гр. Замуруєвої О.В. згідно договору оренди земельної ділянки від 07.12.2008 року зареєстрованого а БРВ КРФ «ЦДЗК»  25.03.2009 року,  враховуючи зауваження та пропозиції депутатів, керуючись п.43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 120, 124 Земельного Кодексу України, сесія селищної ради

1. Надати дозвіл гр. Замуруєвій Ользі Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованої земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  площею 0,30 га з подальшим оформленням частини викупу ділянки, яка перебуває в оренді під об’єктами нерухомості гр. Замуруєвої О.В. з урахуванням встановлених меж.
  2. Сільській раді укласти договір про оплату авансового внеску та визначити на конкурентних засадах ,суб’єкта оціночної діяльності, що має ліцензію на проведення експортної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Громадянці Замуруєвій Ользі Володимирівні звернутися в землевпорядну організацію, яка має відповідну ліцензію для розробки документації із землеустрою.
  4. Розроблену документації із землеустрою подати на затвердження сесії сільської  ради.
  5. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед