Двадцять шоста   сесія  06 скликання

від  28 вересня    2012р.                                                                               781

«Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо зміни цільового призначення

земельної  ділянки  на території

Рожнівської сільської ради с.Рожни

Розглянувши заяву громадянки  про надання дозволу на зміну цільового призначення    земельної     ділянки    площею  1,5234га , згідно Державного акту  серії  ЯМ № 414690, яка  знаходиться в  межах с. Рожни    Рожнівської сільської ради , Броварського району , з  ведення особистого селянського господарства на  будівництва та  обслуговування житлового будинку і господарських споруд ,загальна площа земельної   ділянки – 1.5234га , керуючись ст.20  Земельного кодексу України, п.34, ч.1, ст.26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, порядку зміни цільового призначення земель, сесія Рожнівської сільської ради.

1.Дати дозвіл громадянці  на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення   земельної    ділянки   площею 1,5234га, яка розташована в  межах с. Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району згідно Державного    акту   серії ЯМ № 414690, цільове призначення  якої  змінюється з ведення особистого селянського господарства на    будівництва та  обслуговування житлового будинку і  господарських споруд , загальна площа земельної ділянки – 1,5234га.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед