Двадцять шоста   сесія  06  скликання

Від  28 вересня   2012року.                                                                              729

«Про затвердження  детального плану території

в межах с. Рожни, на  території  Рожнівської

сільської ради .»

Розглянувши    питання про затвердження  детально плану територій  земельних ділянок під будівництво , ведення особистого селянського господарства,  ведення  індивідуального садівництва,  керуючись ст..19 ч.1 Земельного кодексу України, ст.26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити   детальний план території  земельних ділянок під будівництво площею 1,1007га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Затвердити   детальний  план території  земельних ділянок під будівництво площею 4,5490га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

3. Затвердити   детальний  план території  земельних ділянок під будівництво площею 0,7191га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

4. Затвердити   детальний  план  території  житлового кварталу  площею 18,0га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

5.Затвердити  детальний  план  території  земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва площею 1,1078га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

6.Затвердити  детальний  план  території  земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  площею 4,1245га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед