rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять дев’ята  сесія 06 скликання

 

РІШЕННЯ

 

від 26 грудня 2012 року                                                                                        № 950

 

“Про розгляд подання Броварської

міжрайонної прокуратури”

 

 

Розглянувши подання Броварської міжрайонної прокуратури від 29.11.2012 року за № 546к3828вих. “Про усунення порушень вимог законодавства про енергозбереження” та враховуючи, що у 2005-2010 р. на виконання районної програми реконструкції теплового господарства в с. Рожни було споруджено 2 міні котельні НВК та сільської ради, будинок культури з використанням бюджетних коштів.

На сьогоднішній день в с. Рожни функціонує 2 автономні міні котельні. Коефіцієнт корисної дії встановленого теплогенеруючого обладнання на котельнях становить 92%,мінімізовані відстані теплотрас до споживачів( не більше 15-20 м. Дозволених правилами протипожежної безпеки), теплотраси виконані із попередньо ізольованих пінополіуретаном труб, що практично виключило втрати тепла. Котельні із застарілим обладнанням в с. Рожни відсутні. Замінено все електрообладнання на нове економічне. Крім того, проводиться планова реконструкція внутрішніх систем опалення об’єктів  бюджетної сфери з встановленням метало пластикових радіаторів опалення з регуляторами температури типу” Danfos” та заміна металевих труб на труби поліхлорвінілові. У 2011 році змінено всі старі віконні рами на сучасні метало пластикові скло пакети та замінено плоскі сумісні покрівлі на шатрові всіх приміщень соціально обслуговуючої сфери, керуючись ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Доручити виконавчому комітету Рожнівської сільської ради та КП «Рожнівське» розробити програму по встановленню енергозберігаючих  та регулюючих подачу газу пристроїв на котли для опалення приміщень соціально обслуговуючої сфери.

2. Винайти кошти для виконання програми по встановленню енергозберігаючих  та регулюючих подачу газу пристроїв на котли для опалення приміщень соціально обслуговуючої сфери .

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед