rozhni@i.ua (04594) 2-53-84


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять дев’ята сесія  06  скликання

 

 РІШЕННЯ

 

 Від 26  грудня   2012року.                                                                              983

«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди у формі аукціон для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0300 га. на території Рожнівської сільської ради, по вулиці Літківській, в с. Рожни, Броварського району, Київської області.»

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений ТОВ «Лендсервіс» щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди у формі аукціон для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0300 га. на території Рожнівської сільської ради, по вулиці Літківській, в с. Рожни Броварського району Київської області, керуючись ст.16 Закону України «Про оренду землі», ст.116, 124, 127, 134 – 139, та п.12 Перехідних положень Земельного Кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада   

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди, терміном на 10 років, у формі аукціон для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0300 га. на території Рожнівської сільської ради, по вулиці Літківській, в с. Рожни Броварського району Київської області за рахунок земель запасу.     

2.      Затвердити стартовий розмір річної плати за оренду земельною ділянкою – 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки.

3.      Замовити виготовлення технічного паспорта на об’єкт продажу (лот).

4.      Доручити сільському голові села Рожни  Мехед Т.І. укласти договір з підприємством яке має відповідну ліцензію на проведення земельних торгів.

5.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Мехед Т.І.

 

 

Сільський голова                                                  Т.І.Мехед