Тридцять перша   позачергова   сесія  06 скликання

від  22 лютого   2013р.                                                                               № 1014

«Про розроблення коригування генерального плану

с.Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району

Київської області .»

Розглянувши заяву громадянки,  яка просить  надати дозвіл  на внесення змін до  Генерального плану  с.Рожни  по вул. 00000000 Рожнівської сільської ради , Броварського району,  згідно державного акту  серії  000000000,    , керуючись ст.12  Земельного кодексу України, п.34, ч.1, ст.26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”,  сесія Рожнівської сільської ради.

1.Зробити коригування  Генерального плану с.Рожни  по вул.000000  Броварського району Київської області.

2. Доручити Державному інституту «УкрНДІпроцивільсільбуд»  виконати коригування  генерального плану с.Рожни

Сільський голова                                        Т.І.Мехед