Тридцять перша позачергова    сесія  06  скликання

Від  22 лютого  2013року.                                                                              № 1015

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення     земельної    ділянки

та передачу у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ТОВ «Український земельний кадастр»  щодо відведення   земельної  ділянки    площею 0,1500га,  за рахунок земель державної власності (запас) сіножаті   у власність  громадянці   -------------, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , в  межах  с. Рожни  по вул.---------------------  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області  та враховуючи позитивні висновки Управління Держкомзему у Броварському районі за  № 3732  від 09.11.2011 року, Броварського районного відділу містобудування та архітектури  за № 5130 від 09.11. 2011 року. Управління культури і туризму за № 11а/5215/02  від 09.08.2012 року, Державного  управління охорони навколишнього середовища в Київській області за № 1113/12223 від 28.09.2012 року,   керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення « від 01.10.2012 року , змінами до ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, п.12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України  , з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ТОВ «Український  земельний кадастр»  щодо відведення    земельної  ділянки   площею 0,1500га , у власність громадянці   ---------------------------  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   за рахунок земель державної власності (запас)  сіножаті, в с. Рожни  по вул.------------------  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці   ------------------------------  земельну  ділянку  площею 0,1500га для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в  с. Рожни  по вул. ---------------------------------------- адміністративних  межах  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

3. Громадянину  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації право встановлюю чого документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед