Тридцять перша позачергова  сесія  06  скликання

від  22 лютого    2013року.                                                                              № 1016

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення   земельних   ділянок

та передачу у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ПП  «Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування» , щодо відведення    земельних   ділянок   загальною  площею  0,2400га,  за рахунок земель державної власності (запас)  угіддя  інші , у власність  2-м громадянам  (згідно додатку), для ведення садівництва, в  межах с. Рожни  ОК СТ «Зелений сад - Т» Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області  та враховуючи позитивні висновки служб висновки Управління Держкземагенства у Броварському районі за № 255 від 10.12.2012 року, Броварського районного відділу  містобудування , архітектури  та розвитку інфраструктури за № 10 від 09.01. 2012 року, , керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення « від 01.10.2012 року , змінами до ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, п.12 «Перехідні положення» Земельного кодексу України  , з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ПП  «Інститут правового консалтингу та інвестиційного проектування»,  щодо відведення    земельних   ділянок  загальною   площею 0,2400га , у власність 2 – м громадянам (згідно додатку)  для   ведення садівництва за рахунок земель державної власності (запас) угіддя  інші,  в  с. Рожни ОКСТ «Зелений сад – Т»  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати   у   власність 2-м  громадянам  земельні  ділянки загальною  площею 0,2400га  для  ведення садівництва  громадянам ( згідно додатку), в  с. Рожни ОК СТ «Зелений сад – Т» Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

3. Громадянам  приступити  до використання земельних  ділянок за цільовим призначенням після отримання та державної реєстрації право встановлюю чого

документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку згідно ст. 126 чинного Земельного кодексу України.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед