rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Тридцять перша позачергова   сесія  06  скликання

 

 РІШЕННЯ

 

 від  22 лютого   2013року.                                                                              № 1017

 

«Про надання дозволу на розробку

проекту   відведення  земельної ділянки  

 у власність  в межах с.Рожни  , на території

 Рожнівської сільської ради .»

 

 

        Розглянувши   заяву  громадянки---------------------------, яка просять виділити земельну ділянку площею 00га та дати дозвіл на розробку проекту відведення  для ведення індивідуального садівництва  за рахунок земель державної власності (запас ) рілля , в межах села Рожни  СО «Трудовик» Рожнівської сільської ради , керуючись ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення» від 01.10.2012 року , змінами до ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

   

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  дозвіл громадянці -------------------------------   на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 000а   для  ведення індивідуального садівництва   в межах  с. Рожни  СО «Трудовик»  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме :

 

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                               Т.І.Мехед