Тридцять перша позачергова   сесія  06  скликання

від  22 лютого  2013року.                                                                              № 1019

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни  , на території

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяви громадян, які просять виділити земельні ділянки та дати дозвіл на розробку проекту відведення для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  за рахунок земель державної власності (запас ) , в межах села Рожни Рожнівської сільської ради , керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення» від 01.10.2012 року , змінами до ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України,  з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянам   на розробку проекту відведення земельних ділянок  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   в межах  с. Рожни    Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме: у кількості 10 осіб.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громодян про те, щор державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

Сільський голова                                   Т.І.Мехед