Тридцять друга позачергова   сесія  06  скликання

від  15 березня  2013року.                                                                              № 1030

«Про стягнення боргу по орендній платі

згідно договорів оренди на   земельні

ділянки укладені між Рожнівською

сільською радою та ТОВ «---------»»

Розглянувши   та обговоривши   питання   щодо заборгованості  по платі  за орендовані земельні ділянки   ТОВ «----------», площею -------- га – для будівництва оздоровчо- спортивного комплексу, площею----------га – під ведення  підсобного господарства, площею ------------ га  – під  облаштування та благоустрою під’їздної дороги  до оздоровчого  спортивного коплексу, керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” ст.12,143  Земельного кодексу України,  сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Рожнівській  сільській  раді  підготовити папери по   вирішенню  питання  щодо стягнення  боргу по  платі за орендовані земельні ділянки ТОВ «----------------»  розташованих  в с.Рожни Броварського району Київської області в судовому порядку.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед