Тридцять друга позачергова    сесія  06  скликання

Від  15 березня  2013року.                                                                              № 1033

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення     земельної    ділянки

та передачу її у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної  ділянки    площею *** га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  за рахунок земель  комунальної  власності у власність гр. **************  розташовану  в   с. Рожни  по вул. *****,  розроблений  БРВВ КОФ ДП  « Центр ДЗК»,  враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку №  НВ -3200219742013 від 13.03.2013року,   керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення    земельної  ділянки   площею *** га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   за рахунок земель   комунальної власності  у власність гр. ****************  розташовану  в с. Рожни  по вул. ******  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області,  розроблену БРВВ КОФ ДП  « Центр ДЗК».

2. Передати  у  власність  гр.   ******************  земельну  ділянку  площею **** га ( угіддя- сіножаті) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  розташовану в  с. Рожни  по вул. ************    Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер     3221287201:01:020:0069

4. Громадянину ************ приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед