Тридцять друга позачергова   сесія  06  скликання

від  15 березня  2013року.                                                                              № 1036

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни, на території

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянки  **************, яка  просить  дати дозвіл на розробку проекту  землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки орієнтовною  площею *** га  для  ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель державної власності (запас ), в межах села Рожни  по вул. ************, Рожнівської сільської ради , керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл гр. *******************   на розробку проекту  земелеустрою щодо відведення земельної  ділянкиу власність орієнтовною площею *** га( угіддя рілля)  для ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожни   по вул. *********   Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати гр. *****  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян про те, щор державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

Сільський голова                                            Т.І.Мехед