Тридцять друга позачергова   сесія  06  скликання

від  15 березня  2013року.                                                                              № 1038

«Про надання дозволу на   поділ

орендованої  земельної ділянки.»

Розглянувши    та обговоривши  лист ТОВ «**********» про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 0,7717га  , наданої  в оренду для розширення  бази   відпочинку ТОВ «********» згідно договору оренди від 21 грудня 2004 року, посвідченого приватним нотаріусом Броварського районного нотаріального округу

Базир В.Г. за № 8877, зареєстрованного  в КРФ ДП «ЦДЗК» про, що вчинено запис в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі  від 28 січня 2005 року, враховуючи зауваження  та пропозиції  депутатів, керуючись ст. 56 ЗУ «Про землеустрій», п.43 ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” ст.120, 124  Земельного кодексу України, Постановою КМУ № 381 від 22.04.2009 року ,  сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл   ТОВ «********» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованої земельної ділянки площею 0,7717га на дві ділянки з урахуванням прибережної захистної смуги розташованої в с.Рожни Броварського району Київської області.

2.ТОВ «*******» звернутися в землевпорядну організацію яка має відповідну ліцензію для розробки документації із землеустрою.

3.Розроблену документацію із землеустрою подати  на затвердження сесії Рожнівської сільської ради.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед