Тридцять друга позачергова   сесія  06  скликання

від  15 березня  2013року.                                                                              № 1042

«Про надання дозволу   на продовження терміну

дії договору  оренди земельної ділянки

ПАТ «*************»

Розглянувши   лист  ПАТ  « ******** » , яке  просить дати дозвіл на продовження терміну  дії  оренди земельної ділянки площею 0,139га  під розміщення антенної вежі базової станції стільникового радіотелефонного зв’язку строком на 10 корів  із закінченням терміну дії Договору оренди земельної ділянки  зареєстрованого в реєстрі за № 542  від 05.02.2003 року та надання дозолу на укладення додаткової угоди про внесення змін  до договору оренди земельної ділянки  , керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” ст.12, 93  Земельного кодексу України,  сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Продовжити термін  дії  договору оренди   земельної ділянки укладеного  між Рожнівською сільською радою  та ПАТ «*******» зареєстрованого в реєстрі

за № 542 від  05 .02. 2003 рооку   на земельну  ділянку площею 0,139га, яка розташована  в с.Рожни Броварського району Київської області для  розміщення антенної вежі базової станції стільникового радіотелефонного зв’язку строком  на 10 років .

2. Доручити сільському голові укласти Договір про внесення змін до Договору оренди, зазначеної земельної ділянки , згідно з чинним законодавством України.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед