rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Тридцять третя позачергова сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 від  10 квітня 2013 року                                                                                       №1044

 

Про присвоєння назв вулиць

в с. Рожни 

 

 

 

 

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Мехед Т.І. про  присвоєння назв вулиць в с. Рожни, та враховуючи необхідність затвердити  вже існуючі назви вулиць, керуючись ст.. 26 Закону  України “ Про місцеве самоврядування ”, Рожнівська сільська  рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

1.                         Затвердити  існуючі назви вулиць в с. Рожни Броварського району Київської області  згідно додатку .

2.                         Затвердити  нову назву  провулку в с. Рожни Броварського району Київської області, а саме:

Провулок Гагаріна

 

 

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед

 

 

 

 

            Додаток до рішення     № 1044  33 позачергової сесії від 10.04.2013р    
               
Перелік вулиць с. Рожни Броварського району Київської області.
                 
  вулиця Архітектурна      провулок Вербиний     
  вулиця Б. Хмельницького     провулок Вишневий     
  вулиця Будівельників     провулок Гагаріна    
  вулиця Василя  Стуса     провулок Деснянський     
  вулиця Вербина      провулок Дубрівський     
  вулиця Вишнева     провулок Зелений     
  вулиця Возєднання      провулок Київський     
  вулиця Гагаріна      провулок Коцюбинського    
  вулиця Гайова     провулок Леніна     
  вулиця Гоголя      провулок Лесі Українки     
  вулиця Грушевського     провулок Літківський     
  вулиця Дачна     провулок Луговий     
  вулиця Деснянська      провулок Перемоги     
  вулиця Дружби     провулок Польовий     
  вулиця Дубрівська      провулок Проїздний     
  вулиця Енергетиків     провулок Слави    
  вулиця Ентузіастів      провулок Старинний     
  вулиця Зарічна      провулок Тихий     
  вулиця Зелена      провулок Травневий     
  вулиця Катерини Білокур      провулок Угловий    
  вулиця Київська     провулок Франка    
  вулиця Кільцева     провулок Хоменка    
  вулиця Кленова      провулок Хутірський     
  вулиця Козацька      провулок Щорса    
  вулиця Кооперативна             
  вулиця Космонавтів            
  вулиця Котляревського            
  вулиця Коцюбинського            
  вулиця Левадна             
  вулиця Леніна             
  вулиця Лесі Українки             
  вулиця Лисенка            
  вулиця Лівобережна             
  вулиця Лісківська             
  вулиця 1 Лісова            
  вулиця Лісова            
  вулиця Літківська             
  вулиця Лозова            
  вулиця Лугова            
  вулиця Малинова             
  вулиця Малишка            
  вулиця Миру             
  вулиця Миколи Амосова            
  вулиця Молодіжна            
  вулиця Незалежності             
  вулиця Нова            
  вулиця Огородня            
  вулиця Озерна             
  вулиця Окружна             
  вулиця Олімпійська             
  вулиця Остапа Вишні            
                 
  вулиця Павла Загребельного            
  вулиця Павла Тичини            
  вулиця Панаса  Мирного            
  вулиця Паркова            
  вулиця Партизанська             
  вулиця Перемоги            
  вулиця Пибережна             
  вулиця Північна             
  вулиця Піщана             
  вулиця Подомерська            
  вулиця Придеснянська            
  вулиця Приозерна            
  вулиця Приозерна             
  вулиця Приозерна - 1            
  вулиця Проїздна             
  вулиця Пролетарська             
  вулиця Промислова             
  вулиця Пухівська              
  вулиця Пушкіна             
  вулиця Райдужна             
  вулиця Рибальська             
  вулиця Річна             
  вулиця Садова            
  вулиця Світанкова             
  вулиця Сибірська             
  вулиця Слави             
  вулиця Сонячна             
  вулиця Соснова             
  вулиця Спаська             
  вулиця Старе село             
  вулиця Торфова            
  вулиця Травнева            
  вулиця Франка            
  вулиця Хоменка            
  вулиця Хутірська             
  вулиця Червоноармійська             
  вулиця Шевченка            
  вулиця Шкільна             
  вулиця Шляхова            
  вулиця Щаслива             
  вулиця Щорса            
  вулиця Ялинкова             
  вулиця Ярослава Стецька             
                 
                 
    Секретар ради        В.В. Кримець