Тридцять третя  позачергова   сесія  06  скликання

від  10 квітня  2013року.                                                                              № 1047

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни  , на території

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянина  ************, який   просить  дати дозвіл на розробку проекту  проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки   площею **** га  для  ведення особистого селянського господарства , в межах села Рожни  по вул. Хутірська, 16а, Рожнівської сільської ради , керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл гр. ************   на розробку проекту  земелеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність  площею **** га( угіддя рілля)  для ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожни   по пров. Хоменка   Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати гр. ******** замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громодян про те, щор державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

Сільський голова                                            Т.І.Мехед