Тридцять  третя позачергова   сесія  06  скликання

від  10 квітня   2013року.                                                                              № 1048

«Про надання дозволу на розробку

проекту  землеустрою  щодо впорядкування

існуючих    землеволодінь  в межах с.Рожни,

на території   Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву громадянки ************** , про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо в порядкування  існуючих землеволодінь земельних ділянок загальною площею *****га з них:  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею ******га , для ведення особистого селянського господарства площею ******га, в звязку з уточненням меж земельної ділянки згідно державного акту серії ІУ-КВ  зареєстрованого в реєстрі  від 30.04.1999 року   та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл гр. *****************   на розробку проекту землеустрою щодо  в порядкування  існуючих землеволодінь земельних ділянок загальною площею ****га з них:  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею ****га , для ведення особистого селянського господарства площею ****га, в звязку з уточненням меж земельної ділянки згідно державного акту серії ІУ-КВ №033816 зареєстрованого в реєстрі  від 30.04.1999 року в межах  с. Рожни    Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо

впорядкування  існуючих землеволодінь земельних ділянок в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо впорядкування  існуючих землеволодінь земельних ділянок розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громодянина ************* про те, щор державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту земелеустрою щодо впорядкування  існуючих землеволодінь земельних ділянок відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед