Тридцять третя  позачергова    сесія  06  скликання

Від  10 квітня 2013року.                                                                              № 1052

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення     земельних    ділянок

та передачу її у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  проект землеустрою розроблений   ТОВ «Укргеоземпроект» щодо відведення   земельних   ділянок загальною    площею 0,6800га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  у власність громадянам  (згідно додатку)  розташованих  в   с. Рожни, враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру  про земельні  ділянки    НВ -3200287082013, № НВ- 3200287112013, № НВ -3200287152013 від 22.03.2013 року ,   керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого  ТОВ «Укргеоземпроект» щодо відведення    земельних  ділянок   загальною  площею 0,6800га  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   у власність  громадянам (згідно додатку)  розташованих   в с. Рожни    Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянам (згідно додатку)  земельні  ділянки загальною  площею 0,6800га ( угіддя-  пасовища та сіножаті) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  розташовану в  с. Рожни     Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаним  земельним  ділянкам  присвоєно кадастрові  номери (згідно додатку)

4. Громадянам  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед