Тридцять третя позачергова  сесія  06 скликання

Від  10 квітня   2013 року.                                                                              № 1053

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо

відведення земельної   ділянки  у власність зі зміною

її  цільового  призначення  гр. Балінському Є. Г.  в межах

с.Рожни , на території  Рожнівської сільської ради .

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ПП  „Автотранс ЛЛС” , щодо відведення  земельної  ділянки   зі  зміною її цільового призначення  у власність з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку,господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 1,0000га  , громадянину в межах села Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  відділу Держземагенства   у Броварському  районні за №3 від 18.02.2013року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 5511  від 29.12.2012року,  керуючись ст.20 Земельного кодексу України, ст.26  Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ПП «Автотранс ЛЛС», щодо  відведення  земельної  ділянки   зі  зміною її цільового призначення  у власність з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 1,0000га  ,

громадянину в межах села Рожни  Рожнівської сільської ради     Броварського району Київської області.

2.  Змінити  громадянину цільове призначення    земельної    ділянки  у власність  площею 1,0000га (присадибна ділянка),   з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району.

3. Встановити,  що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер

4. Громадянину приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

5.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед