Тридцять  третя позачергова   сесія  06  скликання

від  10 квітня   2013року.                                                                              № 1057

«Про  внесення змін до рішень попередніх сесій

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни  , на території

Рожнівської сільської ради .»»

Розглянувши   заяви громадян, які просять внести зміни до рішень попередніх сесій «Про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства, землі громадської забудови розташованих в межах с.Рожни Броварського району Київської області   та  враховуючи те, що згідно чинного законодавства  не потребує внесення змін до рішень  так, як не втратило чинності, керуючись ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” ст.12  Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Відмовити внести зміни до рішень попередніх сесій «Про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства, землі громадської забудови  в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради   Броварського району Київської області а саме : громадянам у кількості трьох чоловік.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед