Тридцять четверта  позачергова   сесія  06  скликання

від  30 квітня   2013року.                                                                              № 1065 - 1068

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни  , на території

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяви  громадян, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них  матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянам   на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок  у власність  (угіддя сіножаті)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   в  с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області

2. Рекомендувати громадянам звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробці  проекту   землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадян  про те, щор державна реєстрація  земельних ділянок скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед

Тридцять четверта  позачергова   сесія  06  скликання

від  30 квітня   2013року.                                                                              № 1071

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни  , на території

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянки   України, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до неї  матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянці України  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок площею 0,1200га (угіддя сіножаті)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   в  с. Рожни  Броварського району Київської області

2. Рекомендувати громадянці звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробці  проекту   землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянку  про те, щор державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

Сільський голова                                       Т.І.Мехед