Тридцять четверта  позачергова    сесія  06  скликання

Від  30 квітня 2013року.                                                                              №1069

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення     земельної    ділянки

та передачу її у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки    площею 0,1350га  для  будівництва та обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд, за  рахунок земель комунальної власності  у власність громадянину в   с. Рожни  розроблений   ТОВ «Перша земельна агенція», враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3200462202013  від 22.04.2013 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого   ТОВ «Перша земельна агенція»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1350га  для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель комунальної власності у власність громадянину в   с. Рожни Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянину  земельну  ділянку  площею 0,1350га ( угіддя-  сіножаті) для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в  с. Рожни Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер

4. Громадянину.  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

Тридцять четверта  позачергова    сесія  06  скликання

Від  30 квітня 2013року.                                                                              № 1070

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення     земельної    ділянки

та передачу її у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельної   ділянки    площею 0,1900га  для  ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель комунальної власності   у власність громадянці України   в   с. Рожни  розроблений   ТОВ «Земприватсервіс», враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3200364012013  від 07.04.2013 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити проект землеустрою  розробленого   ТОВ «Земприватсервіс»  щодо відведення    земельної   ділянки   площею 0,1900га  для  ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель комунальної власності  у власність  громадянці України  в с. Рожни    Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність  громадянці України   земельну  ділянку  площею 0,1900га ( угіддя-  рілля) для  ведення особистого селянського господарства  в

с. Рожни     Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер

4. Громадянці України  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед