Тридцять п’ята  позачергова    сесія  06  скликання

Від  30 травня 2013року.                                                                              № 1077

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   складання документів,що

посвідчують право на земельну ділянку, в тому

числі при поділі чи об’єднанні  земельних ділянок

в межах с. Рожни, на території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, в тому числі при поділі чи об’єднанні земельних ділянок  загальною  площею  0,4543га, з них: площею 0,1918га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, площею 0,1757га для  ведення особистого селянського господарства в  с.Рожни , площею 0,0868га для ведення особистого селянського господарства в с.Рожни у власність громадянину України   розроблений   ТОВ «Поліський край»ДП «Тера», враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3200471982013, №НВ – 3200471952013, № НВ – 3200471972013  від 22.04.2013 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, в тому числі при поділі чи об’єднанні земельних ділянок  загальною  площею  0,4543га, з них: площею 0,1918га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, площею 0,1757га для  ведення особистого селянського господарства в  с.Рожни, площею 0,0868га для ведення особистого селянського господарства в с.Рожни Броварського району Київської області у власність громадянину України   розроблений   ТОВ «Поліський край» ДП «Тера».

2. Надати дозвіл  громадянину України на оформлення права власності на   земельні   ділянки  загальною   площею 0,4543га з них:  площею 0,1918га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, площею 0,1757га для  ведення особистого селянського господарства в  с. Рожни, площею 0,0868га для ведення особистого селянського господарства в с.Рожни, Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаним   земельним   ділянкам  присвоєно кадастрові   номери.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

Тридцять п’ята  позачергова    сесія  06  скликання

Від  30 травня 2013року.                                                                              № 1078

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   складання документів,що

посвідчують право власності на земельну ділянку, для

будівництва та обслуговування магазину змішаної

торгівлі в межах с. Рожни с /т «Ландиш»  , на території

Рожнівської сільської ради  Броварського району

Київської області .»

Розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку  площею  0,0398га для будівництва та обслуговування  магазину змішаної торгівлі в  с.Рожни Броварського району Київської області, за рахунок земель комунальної власності   у власність с/т «Ландиш» розроблену   ТОВ «Земприватсервіс», враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3200637622013 від 27.05.2013 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку  площею  0,0398га для будівництва та обслуговування  магазину  змішаної торгівлі  в  с.Рожни   Броварського району Київської області за рахунок земель комунальної власності  у власність  с/т «Ландиш»   розроблену   ТОВ «Земприватсервіс».

2. Передати  у власності  с/т «Ландиш»  земельну   ділянку    площею 0,0398га  для будівництва та обслуговування магазину змішаної торгівлі  в  с.Рожни  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаній  земельній   ділянці  присвоєно кадастровий   номер.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед