Тридцять п’ята позачергова   сесія  06  скликання

від  30 травня   2013року.                                                                              № 1088

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянки   України, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до неї  матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл гр. України на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок площею 0,1500га (угіддя - пасовище)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   в

с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області

2. Рекомендувати гр. України звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробці  проекту   землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити гр. України про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

6.Контроль за виконання  цього рішення  покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу,земельних ресурсів,соціального розвитку села та екології.

Тридцять п’ята позачергова   сесія  06  скликання

від  30 травня   2013року.                                                                              № 1089

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянки   України, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянк площею 0,1200га  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до неї  матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл гр. України на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок площею 0,1200га (угіддя – рілля )  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   в

с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області

Тридцять п’ята позачергова   сесія  06  скликання

від  30 травня   2013року.                                                                              № 1090

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянки   України, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки площею 0,1270га  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до неї  матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл гр. України на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок площею 0,12700га (угіддя - пасовище)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   в

с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області

2. Рекомендувати гр.  звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробці  проекту   землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність.

4. Попередити гр. України про те, щор державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

Тридцять п’ята позачергова   сесія  06  скликання

від  30 травня   2013року.                                                                              № 1091

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянина   України, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки площею 0,0400га  у власність  для ведення особистого селянського господарства  та доданих до неї  матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл гр. України на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки площею 0,0400га (угіддя - рілля)  для ведення особистого селянського господарства  в  с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області

2. Рекомендувати гр.  України звернутись до землевпорядної організації з метою замовлення  робіт по розробці  проекту   землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність.