rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста сесія 06 скликання

 

РІШЕННЯ

 

від 26 червня 2013 року                                                                                       № 1097

 

“Про розгляд подання Броварської

міжрайонної прокуратури”

 

 

Розглянувши і обговоривши подання Броварської міжрайонної прокуратури від 29.04.2013 року за № 2843 вих. “Про усунення виявлених порушень вимог Кодексу України про надра, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища» причини та умови, що їм сприяють” та Програму розвитку мінерально-сировинної бази, раціонального використання та охорони надр, яка дуже важлива для збереження навколишнього природного середовища, але виникають деякі складності у її реалізації, оскільки сільським бюджетом на 2013 рік не заплановано коштів на реалізацію вищевказаної програми, що являтиметься причиною не виконання положень Програми, а сама Програма потребує поглибленого вивчення, керуючись ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Доручити постійній депутатській комісії “З питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології” доопрацювати та передати на затвердження сесії Програму розвитку мінерально-сировинної бази, раціонального використання та охорони надр у 2014 році.
  2. Доручити постійній депутатській комісії “З питань бюджету, фінансів та цін” запланувати кошти у сільському бюджеті на 2014 рік на реалізацію положень Програми Програму розвитку мінерально-сировинної бази, раціонального використання та охорони надр.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед