Герб України

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять  шоста сесія 06 скликання

Від 26 червня  2013 року                                                                                   № 1119

«Про  продовження  дії   інвестиційного договору  укладеного з ТОВ «БС ТРАНС СЕРВІС.»

Розглянувши та обговоривши лист   ТОВ «БС ТРАНС СЕРВІС»,яке  просить  продовжити дії договору інвестиційного договору №1 від 03.09.2012 року до 30.11.2013 року, в рамках виконання «Регіональної програми захисту сільськогосподарських угідь та територій населених пунктів Київської області від підтоплення»  та виконання заходу «Реконструкція осушувальної системи з метою захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь в межах Рожнівської сільської ради та території села Рожни Броварського району» , керуючись ч.2 ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.1 ст.10 Водного кодексу України, сесія  Рожнівської сільської ради

1. Дати дозвіл   Рожнівській сільській раді  в особі сільського голови Мехед Т.І. продовжити дію інвестиційного договору  укладеного з ТОВ «БС ТРАНС СЕРВІС» за № 1 від 03.09.2012 року до 30.11.2013 року  на  виконання природоохоронних заходів(робіт) в 2013 році  з реконструкції по об’єкту: «Реконструкція  осушувальної системи з метою захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь в межах Рожнівської сільської ради та на території с.Рожни Броварського району Київської області», включеним в  «Регіональну  програму захисту сільськогосподарських угідь та території населених пунктів Київської області від підтоплення в 2009 -2013 року та прогноз до 2015 року», затверджене рішенням Київської обласної ради від 23.07.2009 року  за № 491 -25-V  .

Сільський голова                                        Т.І.Мехед