rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Тридцять шоста   сесія  06 скликання

 

  РІШЕННЯ

 

 від  26 червня  2013 року                                                                  № 1122

« Про внесення змін в п.1  п.п 1  в рішення 32 позачергової

сесії  Рожнівської сільської ради від 15.03.2013р. за № 1035

 «Про  надання дозволу на розробку проекту відведення земельної

ділянки у власність в межах с.Рожни , на території Рожнівської

сільської ради.»

 

         

 

                       Розглянувши  заяву  громадянина України , який  просить  внести зміни в п.1 п.п .1   рішення   32 позачергової сесії   Рожнівської сільської ради  від 15.03.2013 року за № 1035 «Про  надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської. » в зв’язку із зміною площі  після  інструментального виміру в п.1  пп.1  викласти  в такій редакції:  «Надати дозвіл громадянам на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва в межах с.Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме: земельну ділянку площею 0,06га Броварського району Київської області , керуючись ст.118, 123, 186-1   Земельного кодексу України, ст.26 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні» , сесія Рожнівської сільської ради

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни в  п.1 п.п 1  рішення   32 позачергової сесії 06 скликання   Рожнівської сільської ради  від 15.03.2013 року за № 1035  «Про  надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської. » та викласти  в такій редакції:  :  «Надати дозвіл громадянам на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення індивідуального садівництва в межах с.Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме: громадянину України – земельну ділянку площею 0,06га в с. Рожни Броварського району  Київської області, в зв’язку вище вказаних причин.

 


Сільський голова                                           Т.І.Мехед


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста  сесія  06  скликання

 

   РІШЕННЯ

 

   від  26 червня  2013 року                                                                           № 1126

 

“ Про  внесення  змін до рішення  25 позачергової  сесії

06 скликання за № 706 та №704  від  07.08.2012року «Про надання дозволу на  розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради.”

 

            Розглянувши питання про внесення змін  в рішення 25 позачергової  сесії 06 скликання від 07.08.2012 року за №706  та № 704 «Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в межах с.Рожни, на території Рожнівської сільської ради»   в п.1 рішення за № 706 викласти  в такій редакції: «Надати дозвіл громадянам на розробку проекту  відведення земельних ділянок  для ведення  садівництва   у власність за рахунок земель комунальної власності в межах с.Рожни  ОК СТ «Зелений сад-Т» Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, в п.1. рішення № 704  викласти в такій редакції: «Надати  дозвіл громадянам   на розробку проекту відведення земельних ділянок у власність за рахунок земель комунальної власності  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в межах  с. Рожни    Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області» , керуючись ст.118, 123, 186-1   Земельного кодексу України, ст.26 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні» , сесія Рожнівської сільської ради

 сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А : 

                             

1. Внести такі зміни до  п 1. рішення 25позачергової  сесії 06 скликання від 07.08.2012 року   за № 706 читати в такій редакції : «Надати  дозвіл громадянам   на розробку проекту відведення земельних ділянок  для  ведення   садівництва   у власність  за рахунок земель комунальної власності    в межах  с. Рожни  ОК СТ «Зелений сад – Т»   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області» замість «Надати  дозвіл громадянам   на розробку проекту відведення земельних ділянок  для  ведення   садівництва    за рахунок земель державної власності (запас)   в межах  с. Рожни  ОК СТ «Зелений сад – Т»   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області» та в п.1 рішення 25 позачергової  сесії  06 скликання від 07.08.2012 року за № 704  читати в такій редакції : «Надати  дозвіл громадянам   на розробку проекту відведення земельних ділянок у власність за рахунок земель комунальної власності  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в межах  с. Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

 

 

Сільський голова                               Т.І.Мехед