Тридцять  сьома позачергова   сесія  06  скликання

від  16 липня 2013року.                                                                              № 1143

«Про  затвердження  технічної  документації

з  нормативної грошової оцінки земель

с.Рожни   Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області.»

Розглянувши   технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель   с.Рожни  Рожнівської сільської  ради Броварського району Київської області,  розроблену ТОВ  «ЗемЮрКонсалтинг», керуючись ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні” , ст.12 Земельного кодексу України,ст. 18 Закону України «Про оцінку земель», ст. 9 Закону України «Про державну експертизу  землевпорядної документації»,ПКМУ від 23.03.1995 року №213 «Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів» сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.      Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель  с.Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, якою визначено базову вартість  одного квадратного метра – 65,55грн.

2.      Ввести  в дію нормативно  грошову оцінку земель с.Рожни з  01.08.2013 року.

3.      Довести дане рішення до відому землевласників та землекористувачів с.Рожни через оприлюднення рішення в засобах масової інформації.

4.      Довести до відому Броварську ОДПІ про затвердження нової грошової оцінки с.Рожни.

5.      Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету фінансів та цін, агропромислового  комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед