Тридцять  сьома позачергова   сесія  06  скликання

від  16 липня 2013року.                                                                              № 1144

«Про  затвердження  технічної  документації

Із землеустрою по інвентаризації земель в межах

с.Рожни   Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області.»

Розглянувши    виготовлену  Державним  підприємством « Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань « технічну документацію із землеустрою  по інвентаризації  земель   с.Рожни  Рожнівської сільської  ради Броварського району Київської області,  керуючись  п.34 ст.26 Закону України „ Про  місцеве самоврядування в Україні” , законами України «Про державні цільові програми», «Про землеустрій»»Про охорону земель»»Про державний бюджет України на 2013 рік», «про внесення змін до ст.209 Земельного кодексу України (щодо використання коштів)»   сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.      Затвердити виготовлену  Державним підприємством «Український інститут сільськогосподарських аерофотогеодезичних вишукувань»  технічну документацію із землеустрою по інвентаризації земель в межах  с.Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед