Тридцять сьома позачергова  сесія  06 скликання

Від  16 липня  2013 року.                                                                              № 1152

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо

відведення земельної   ділянки  із  зміною її

цільового  призначення  громадянину України в межах

с.Рожни , на території  Рожнівської сільської ради .

Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ТОВ «Експертно- консультаційний центр» , щодо відведення  земельної  ділянки   із   зміною її  цільового призначення  у власність з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку,господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1617га, громадянину України в межах села Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  відділу Держземагенства   у Броварському  районні за № 511 від 12.07.2013року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 400  від 10.07.2013року, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3200938952013  від 12.07.2013 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ТОВ  «Експортно – консультаційний центр», щодо  відведення  земельної  ділянки   із  зміною її цільового призначення  у власність з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1617га,  громадянину України в межах села Рожни Рожнівської сільської ради     Броварського району Київської області.

2.  Змінити  громадянину України  цільове призначення  земельної    ділянки  у власність  площею 0,1617га (присадибна ділянка), з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району.

3. Встановити,  що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер.

4. Громадянину  приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

5.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед