РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Тридцять сьома позачергова  сесія  06  скликання

Від  16 липня 2013року.                                                                              № 1153

«Про затвердження технічної документації із

землеустрою  щодо   поділу земельної ділянки

в  с. Рожни, на території  Рожнівської сільської

ради  Броварського району Київської області.»

Розглянувши   виготовлену ТОВ «Лендсервіс» технічну документацію із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

громадянки України   на території Рожнівської сільської ради в с.Рожни Броварського району Київської області погоджену  управлінням Держкомземом у Броварському районі, відділом містобудування ,архітектури та розвитку іфраструктури Броварського району, управлінням водних ресурсів у м.Києві та Київської області,  враховуючи Витяги з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку

НВ -3200909282013,  № НВ – 3200-909202013 від 09.07.2013 року,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 56 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.120,124 Земельного кодексу України, Закону України №1066-УІ від 5 березня 2009 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що посвідчують право на земельну ділянку, а також порядку поділу та об’єднання земельних ділянок», Постановою КМУ №381 від 22.04.2009 року,  сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити  виготовлену  ТОВ «Лендсервіс» технічну документацію із землеустрою щодо  поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

громадянки України   на території Рожнівської сільської ради в с. Рожни Броварського району Київської області..

2. Надати дозвіл  громадянці України   на купівлю окремо виділеної частини орендованої земельної ділянки площею 0,1600га в с.Рожни вартістю 102208,00грн. (сто дві тисячідвісті вісім грн. 00 коп.) з врахуванням авансового внеску та відповідних затрат, про що укласти та зареєструвати договір купівлі – продажу земельної ділянки.   Броварського району Київської області.

3.Надати дозвіл громадянці України на відмову від окремо виділеної частини орендованої земельної ділянки площею 0,1400га в с.Рожни та прийняти дану земельну ділянку до земель комунальної власності Рожнівської сільської ради.

4. Встановити,  що вказаним   земельним   ділянкам   присвоєно кадастрові   номери.

5.Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову Т.І.Мехед.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед