Тридцять  сьома позачергова   сесія  06  скликання

від  16 липня 2013року.                                                                              № 1154

«Про надання дозволу на розробку

проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни  , на території

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяви громадян, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст., ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл громадянам   на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельних ділянок   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  в межах  с. Рожни    Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме : 13-ти громадянам України.

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громодян про те, щор державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі,якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту земелеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

Сільський голова                                       Т.І.Мехед