Тридцять сьома  позачергова   сесія  06  скликання

від  16 липня  2013року.                                                                              № 1158

«Про  розробку проекту землеустрою  щодо відведення

земельної ділянки  з подальшим продажем  у формі

аукціон  на території   Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянина  України та взявши до уваги Порядок проведення аукціону з продажу та набуття права оренди земельних  ділянок несільськогосподарського призначення ,  керуючись  ст.. 16 Закону України „Про оренду Землі”, ст.ст..124,127,134-138 ,186-1 Земельного кодексу України” пункту 7 частини 1 ст.26  п.34 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Розробити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2300 кв.м  розташованої в селі Рожни Броварського району Київської області    з подальшим продажем  у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності Рожнівської сільської ради , для  будівництва  та обслуговування  будівель торгівлі.

2.    Контроль за виконання цього рішення покласти на сільського голову   Мехед Т.І..

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

Тридцять сьома  позачергова    сесія  06  скликання

Від 16 липня  2013 року                                                                                 № 1159

«Про  розробку проекту землеустрою  щодо відведення

земельної ділянки  з подальшим продажем права  оренди

у формі   аукціон  на території   Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши  лист  підприємства , яке просить   надати  в оренду на 10 років і більше  земельну ділянку загальною площею 6,4159га на яких розташова глибина залягання   грунту торфового  до 2 метрів, з них: 5,0га для створення копалин місцевого значення  з видобутку грунту торфового   та площею 1,4158га для будівництва водойми (озера)  в межах с.Рожни Броварського району Киїівської області та взявши до уваги Порядок проведення аукціону з продажу та набуття права оренди земельних  ділянок несільськогосподарського призначення ,  керуючись  ст. 16 Закону України „Про оренду землі”, ст.ст.23,124,127,134-138 ,186-1 Земельного кодексу України” пункту 7 частини 1 ст.26  п.34 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Розробити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,4159га для створення копалин місцевого значення з видобутку грунту торфового  глибиною залягання до 2 метрів з них: площею 5,0га  для створення копалин місцевого значення з видобутку грунту  торфового, площею 1,4159га для будівництва водойми ( озера)  розташованої в селі Рожни Броварського району Київської області    з подальшим продажем  права  оренди  у формі аукціону за рахунок земель комунальної власності Рожнівської сільської ради.

Сільський голова                                     Т.І.Мехед