rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Тридцять восьма сесія 06 скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

 від  27 вересня 2013 року                                                                                        № 1162

 

Про стан роботи по зміцненню

 законності та правопорядку в с. Рожни

 

 

 

            Заслухавши та обговоривши інформацію старшого лейтенанта міліції  ДІМ Броварського МВ Майстренка Вадима Васильовича, який обслуговує територію села Рожни  та  заступника керівника ГФ “ Деснянський патруль ” Ситника Романа Володимировича , про проведену роботу за 9 місяців 2013 року, враховуючи що було розглянуто 93 звернення по єдиному обліку, прийнято 56 телефонних звернень та на особистому прийому  розглянуто  37 звернень, з метою профілактики постійно проводяться оперативно- профілактичні відпрацювання, притягнуто до відповідальності  30 осіб, які мешкають на даній території , опрацьовано  77 викликів, проводиться профілактична робота з молоддю щодо вживання алкоголю та куріння тютюнових виробів, враховуючи тісну співпрацю між дільничним інспектором та громадським формуванням керуючись п. 2 ч. а ст. 38  Закону  України “ Про місцеве самоврядування ”,  Рожнівська сільська  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.      Інформацію дільничного інспектора Майстренко В.В та заступника керівника ГФ              “ Деснянський патруль ” Ситника Р.В про стан роботи по зміцненню законності та правопорядку в с. Рожни прийняти до відома.

2.      Роботу  по зміцненню законності та правопорядку в с. Рожни вважати задовільною.

3.      ГФ “ Деснянський патруль ” покращити роботу по адміністративним порушенням на території с. Рожни.

4.      ГФ “ Деснянський патруль ” разом з дільничним інспектором проводити рейди з перевірки закладів торгівлі, особливо тих, які розташовані поблизу навчальних закладів, з метою недопущення продажу пива, слабоалкогольних спиртних напоїв та тютюнових виробів, та дотримання ними режиму роботи.

5.      ГФ “ Деснянський патруль ” разом з дільничним інспектором посилити виховну роботу серед неповнолітніх та молоді щодо запобігання вживанню наркотичних засобів.

 

 

                                           Сільський голова                                     Т.І.Мехед