rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять восьма  сесія  06 скликання

 

         РІШЕННЯ

 

 Від  27 вересня   2013 року.                                                                              № 1171

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо

 відведення  земельної ділянки   цільового  призначення  

якої   змінюється з ведення особистого селянського

господарства  на  будівництво і обслуговування житлового

будинку ,господарських будівель і споруд ( присадибна

ділянка)  гр. України  в межах  с.Рожни , на території

 Рожнівської сільської ради Броварського району .

 

     Розглянувши  проект землеустрою розроблений  КП БМР «Бровари- землеустрій» , щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку,господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1800га,  гр. України в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні за № 48 від 09.09.2013року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 566  від 10.09.2013року враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3201340852013  від 16.09.2013 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, сесія  Рожнівської  сільської ради.

   

ВИРІШИЛА:

   1.Затвердити проект землеустрою розроблений  КП БМР «Бровари- землеустрій» , щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку,господарських  будівель і споруд(присадибна ділянка) площею 0,1800га,  гр. України  в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2.  Змінити  гр. України цільове призначення  земельної    ділянки  у власність  площею 0,1800га (присадибна ділянка), з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області. 

3. Встановити,  що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер    

4. Громадянину  України приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

5.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять восьма  сесія  06 скликання

 

         РІШЕННЯ

 

 Від  27 вересня   2013 року.                                                                              № 1172

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо

  щодо відведення земельної ділянки у разі  зміни

 її  цільового  призначення   з ведення особистого

селянського господарства на будівництво та

обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка)

 гр. України в межах  с.Рожни, на території

 Рожнівської сільської ради .

 

          Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ТОВ «Агротехпроект» , щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка),  гр. України  в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  відділу  Держземагенства   у  Броварському  районні за № 552 від 31.07.2013року , Броварського районного відділу містобудування та архітектури за № 433  від 19.07.2013року враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку    НВ -3201098852013  від 06.08.2013 року ,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»  Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області, сесія  Рожнівської  сільської ради.   

ВИРІШИЛА:

 1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ТОВ «Агротехпроект» , щодо  зміни цільового призначення  земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка),  гр. України в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Змінити  гр. України   цільове призначення  земельної    ділянки  у власність  (присадибна ділянка), з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд  в  межах с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району. 

3. Встановити,  що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер    

4. Громадянці  України приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

5.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять восьма  сесія  06 скликання

 

         РІШЕННЯ

 

 Від  27 вересня   2013 року.                                                                              № 1173, 1175

«Про затвердження проектів землеустрою , щодо  відведення

 земельних ділянок  у разі зміни їх  цільового  призначення

 з ведення особистого  селянського господарства на будівництво і

обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і

 споруд (присадибна ділянка) 3-м  громадянам в межах  с.Рожни,

 на території  Рожнівської сільської ради .

 

          Розглянувши  проекти землеустрою розроблені  землевпорядними організаціями, щодо відведення  у власність   громадянам  України земельних ділянок  цільове призначення яких змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), які розташовані  в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  управління  Держземагенства   у  Броварському  районні, Броварського районного відділу містобудування та архітектури, враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельні ділянки,  керуючись  ст.26 Закону України „Про органи місцевого самоврядування в Україні”, ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області,

 

ВИРІШИЛА:

 

 1.Затвердити проекти землеустрою розроблені  землевпорядними організаціями, щодо  відведення у власність громадянам України земельних ділянок  цільове призначення, яких змінюється з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), які розташовані в с.Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Змінити  гр. України цільове призначення  земельних ділянок (присадибна ділянка) у власність  з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд в  межах с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області. 

3. Встановити,  що вказаним земельним ділянкам присвоєно кадастрові номери.

4. Громадянам  приступити  до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельні ділянки та отримання   правовстановлюючих документів на  земельні ділянки.

5.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

 

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

 


РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять восьма  сесія  06 скликання

 

        РІШЕННЯ

 

 від  27 вересня   2013 року.                                                                              № 1174

«Про затвердження проекту землеустрою , щодо  

відведення земельної ділянки у  разі зміни   її  

цільового  призначення з  земель для обслуговування

приміщення лазні на  будівництва та  обслуговування

об’єктів  туристичної інфраструктури та закладів

громадського харчування гр. України

в межах  с.Рожни, на території  Рожнівської  сільської ради .

 

          Розглянувши  проект землеустрою розроблений  ФОП Гордієнко Руслан Олександрович , щодо  відведення  земельної ділянки  у разі зміни її цільового призначення  площею 0,0769га з обслуговування приміщення лазні на будівництво і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури  та закладів громадського харчування гр. України  по  вул. Щорса  в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області та враховуючи позитивні висновки  відділу  Держземагенства   у  Броварському  районні, Броварського районного відділу містобудування та архітектури, враховуючи  Витяг з Державного земельного кадастру  про земельну  ділянку,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні ”, ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області,

   

ВИРІШИЛА:

 

 1.Затвердити проект землеустрою розроблений  ФОП Гордієнко Руслан Олександрович , щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення  площею 0,0769га з обслуговування приміщення лазні на будівництво і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури  та закладів громадського харчування ( землі житлової та громадської забудови)  гр. України по  вул. Щорса  в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області

2. Змінити  гр. України цільове призначення  земельної    ділянки  у власність  площею 0,0769га (землі житлової та громадської  забудови), з обслуговування  приміщення лазні на будівництво і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури  та закладів громадського харчування  в  межах с. Рожни по вул. Щорса  Рожнівської сільської ради Броварського району. 

3. Встановити,  що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер.

4. Громадянину  України приступити  до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання   правовстановлюючого документа на  земельну ділянку.

5.Уповноваженому по земельних питаннях сільської ради внести відповідні зміни в земельно - кадастрову документацію.

 

Сільський голова                                        Т.І.Мехед