Тридцять восьма  сесія  06  скликання

Від  27 вересня  2013року.                                                                              № 1176-1195

«Про затвердження проектів землеустрою,

щодо відведення  земельних  ділянок

та передачу їх у власність   в межах с. Рожни, на

території  Рожнівської сільської ради

Броварського району Київської області .»

Розглянувши  проекти землеустрою  щодо відведення   земельних  ділянок для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель  і споруд(присадибні ділянки), за  рахунок земель комунальної власності  у власність 30-ти громадянам України в  с. Рожни  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблені землевпорядними організаціями, враховуючи  Витяги з Державного земельного кадастру  про земельні  ділянки,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні”, ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити проекти землеустрою  розроблені  землевпорядними організаціями щодо відведення    земельних  ділянок  для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), за рахунок земель комунальної власності у власність 30-ти громадянам України  в с. Рожни   Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність 30-ти громадянам України  земельні  ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( присадибні ділянка) в  с. Рожни  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаним земельним   ділянкам присвоєно кадастрові   номери.

4. Громадянам України приступити  до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельні ділянки та отримання   правовстановлюючих документів на  земельні ділянки.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед

Тридцять восьма  сесія  06  скликання

Від  27 вересня  2013року.                                                                              № 1196

«Про затвердження проекту землеустрою ,

щодо   відведення  земельних   ділянок

та передачу їх у власність  для ведення

садівництва  в межах с. Рожни, на

території  ОК СТ «Зелений сад –Т»

Рожнівської сільської ради

Броварського району   Київської області .»

Розглянувши  проект землеустрою  щодо відведення   земельних   ділянок  для  ведення садівництва, за  рахунок земель комунальної власності  у власність 3-м громадянам України в  с. Рожни,  ОК СТ «Зелений сад –Т», Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  розроблені  ТОВ «Агро- Проект-Стиль», враховуючи  Витяги з Державного земельного кадастру  про земельні  ділянки,  керуючись  ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні” керуючись ст. 50 ЗУ «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст.118,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради Броварського району Київської області .

1.Затвердити проект землеустрою  розроблений   ТОВ «Агро-Проект-Стиль»  щодо відведення   земельних  ділянок  для  ведення садівництва,  за рахунок земель комунальної власності у власність 3-м громадянам України в с. Рожни  ОК СТ «Зелений сад –Т»,  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

2. Передати  у  власність 3-м громадянам України земельні  ділянки  ( угіддя – відпрацьовані торфорозробки) для  ведення  садівництва  в  с. Рожни,  ОК СТ «Зелений сад –Т»  Броварського району Київської області.

3. Встановити,  що вказаним  земельним   ділянкам  присвоєні  кадастрові.

4. Громадянам приступити  до використання земельних ділянок за цільовим призначенням після  реєстрації речового права на земельні ділянки та отримання  правовстановлюючих документів на  земельні ділянки.

Сільський голова                                        Т.І.Мехед