Сорокова  позачергова   сесія  06  скликання

від  19 листопада 2013року.                                                                              № 1273

«Про надання дозволу на розробку

проекту  землеустрою  щодо  формування

земель комунальної власності територіальної

громади у постійне  користування в с.Рожни,

вул. Щорса, 37б   Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   питання  про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування земельної ділянки площею 0,0900га для обслуговування магазину  в с.Рожни по вул. Щорса,37-б, керуючись ст. 19,49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» п.34 ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні”, Постановою  кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року за № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру»,  ст.ст.17,33,122,122,186-1,188  Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади  у постійне користування земельної ділянки площею 0,0900га для обслуговування магазину в с.Рожни по вул. Щорса, 37-б     Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустроющодо формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування.

3.Проект землеустрою щодо  формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування, розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити Рожнівську сільську раду про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

Сільський голова                                       Т.І.Мехед