Сорокова  позачергова   сесія  06  скликання

від  19 листопада 2013року.                                                                              № 1286

«Про надання дозволу на встановлення прибережної

зони  та розробку проекту  землеустрою  щодо  формування

земель комунальної власності територіальної

громади у постійне  користування в с.Рожни,

Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   питання  про встановлення прибережної зони в с.Рожни озеро Бакай  правого берега та надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування земельної ділянки  для розміщення рекреаційної  зони відпочинку мешканців села Рожни Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області,  керуючись ст. 19,49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» п.34 ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в Україні”, Постановою  кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року за № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру»,п.1ст. 10 Водного кодексу України,ст.ст.12,50,59,123,186-1 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1.Встановити прибережну зону орієнтовною площею 1,0000га в   с.Рожни з правого берегу  озера  Бакай  Броварського району Київської області.

2. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехет Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади  у постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 1,0000 га для розміщення рекреаційної зони відпочинку  мешканців  с.Рожни   Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

3. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустроющодо формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування.

4.Проект землеустрою щодо  формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування, розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

5. Попередити Рожнівську сільську раду про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

Сільський голова                                       Т.І.Мехед