Сорок друга  сесія 06 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  26 грудня  2013 року                                                                                           1298

“Про затвердження плану

діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів у сфері

господарської діяльності на 2014 рік”

Заслухавши проект плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, відповідно до Закону України „ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ”, керуючись ст. 26,  пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”,  враховуючи пропозиції , зміни та доповнення депутатів сільської ради, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА  :

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.   (додаток 1)

2. Визначити офіційний сайт Рожнівської  сільської ради ради місцем публікації інформації щодо регуляторних актів.

Сільський голова                                          Т.І.Мехед

Додаток № 1

до рішення 42 сесії

Рожнівської сільської ради

від 26.12.2013 за № 1298

План діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів у сфері   господарської діяльності на 2014 рік

1.      Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для підприємців, які здійснюють господарську діяльність. Ціль прийняття регуляторного акта: дотримання вимог Податкового кодексу, збільшення надходжень сільського бюджету. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): І-й квартал 2014р.  Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком  сільської ради.

2.      Про затвердження тарифів на теплопостачання бюджетних організацій. Ціль прийняття регуляторного акта: введення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з теплопостачання, стабілізація фінансового положення суб’єкта, який надає послуги. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): ІІІ-й квартал 2014р. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: КП “ Рожнівське ”.

Секретар сільської ради                     В.В. Кримець