Сорок друга  сесія 06 скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  26 грудня  2013 року                                                                                           1299

“ Про додаткові заходи щодо обмеження продажу та споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на території Рожнівської сільської ради ”

З метою посилення профілактичного впливу і протидії проявам алкоголізму серед населення с. Рожни Броварського району Київської області, зменшення розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених вживанням алкоголю відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" сесія Рожнівської сільської ради,

1.      Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного), тютюнових виробів в об’єктах торгівлі, розташованих на відстані менше ніж 100 м. від територій навчальних і дошкільних закладів, крім підприємств ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани, тощо).

2.      Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) в закладах торгівлі, які знаходяться на території Рожнівської сільської ради з 22.00 години до 08-00 години.

3.      Заборонити на території Рожнівської сільської ради продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) на розлив в місцях роздрібної торгівлі (крім кафе).

4.      Заборонити здавати в оренду приміщення об’єктів освіти, культури, фізкультури і спорту для організації заходів, пов’язаних з вживанням алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива (крім безалкогольного).

5.      Заборонити на території Рожнівської сільської ради продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного):

-          особами, які не досягли 18 років;

-          особам, які не досягли 18 років;

-          у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;

-          у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами;

-          у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

-          з торгових автоматів;

-          на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);

-          поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);

-          у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;

-          з рук;

-          у невизначених для цього місцях торгівлі.

6.      Заборонити на території Рожнівської сільської ради споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових:

-          у закладах охорони здоров'я, крім споживання столових вин на території санаторіїв у спеціально відведених місцях;

-          у навчальних та освітньо-виховних закладах;

-           у громадському транспорті

-          у закладах культури;

-          закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

-          на дитячих майданчиках;

-          на спортивних майданчиках.

7.      Заборонити на території Рожнівської сільської ради куріння тютюнових виробів:

-          у закладах охорони здоров'я;

-          у навчальних та освітньо - виховних закладах;

-          на дитячих майданчиках;

-          на спортивних майданчиках;

-          у під'їздах жилих будинків;

-          у громадському транспорті.

8.      Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії сільської ради з питань реформування економіки, підтримання підприємництва середнього та малого бізнесу.

Сільський голова                                                    Т.І. Мехед