Сорок друга  сесія  06  скликання

від  26 грудня 2013року.                                                                                1308

«Про надання дозволу на розробку

проекту  землеустрою  щодо  формування

земель комунальної власності територіальної

громади у постійне  користування в с.Рожни,

вул. Возз’єднання  Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   питання  про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування земельної ділянки площею 0,30га для  ведення особистого селянського господарства  в с. Рожни по вул. Возз’єднання, керуючись ст. 19,49,51,55 ЗУ «Про землеустрій» п.34 ст.26 Закону України „ Про органи місцевого самоврядування в

Україні ” , Постановою  кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року за № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», ст.ст.17,33,122, 122, 186-1,188  Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Надати  дозвіл Рожнівській сільській раді Броварського району Київської  області в особі сільського голови Мехед Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади  у постійне користування земельної ділянки площею 0,30га для ведення особистого селянського господарства в с. Рожни по вул. Возз’єднання    Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області.

2. Рекомендувати Рожнівській сільській раді звернутись до землевпорядної організації, яка має відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування.

3.Проект землеустрою щодо  формування земель комунальної власності територіальної громади у постійне користування, розробити та погодити  згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

Сільський голова                                       Т.І.Мехед