rozhni@i.ua (04594) 2-53-84

 

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сорок друга  сесія   06 скликання

 

   РІШЕННЯ

 

від 26 грудня   2013 року                                                                 № 1314

 

“Про прийняття до земель комунальної власності

Рожнівської сільської ради Броварського району

Київської області.»

 

               Розглянувши  та обговоривши  протокол   загальних зборів пайщиків КСП «Придеснянське»  про передачу земельної ділянки загальною площею 9,86га  до земель комунальної власності  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області, в зв’язку з не врахуванням фактичного функціонального використання  земельної ділянки загальною площею 4,16га на сьогоднішній день, яка рахується під господарськими дворами КСП «Придеснянське» беручи до уваги акти обстеження земельних ділянок та думку і пропозиції депутатів та членів постійної комісії сільської ради з питань  агропромислового комплексу , земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології, підтримки підприємництва,  керуючись  ст.ст.12,22,30, 140,142 Земельного кодексу України  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування України» сесія Рожнівської сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.  Вилучити  в КСП «Придеснянське» та припинити  право постійного користування  земельною ділянкою  загальною площею 9,86га.
  2. Перевести  земельну ділянку загальною площею 4,16га з несільськогосподарських угідь ( господарські двори) в сільськогосподарські  угіддя (рілля).
  3. Прийняти  земельну ділянку  загальною площею 9,86га угіддя (рілля)  до земель комунальної власності  Рожнівської сільської ради  с. Рожни Броварського району Київської області.

 

 

 

 

                    Сільський голова                                                    Т.І.Мехед