“ Про акцизний податок з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів ”

Заслухавши та обговоривши  лист Броварської районної державної адміністрації управління фінансів про необхідність прийняття рішень про акцизний податок з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів, з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету  відповідно до ст. 12.3, ст. 215.3.10  Податкового кодексу України  керуючись  п.24 ст. 26, 69 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

1.      Встановити акцизний податок з реалізації через роздрібну торгівельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, біодизелю та скрапленого газу у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).

2.      Секретарю Рожнівської сільської ради Кримець В.В. оприлюднити  дане рішення на офіційному веб – сайті  Рожнівської сільської ради та направити в установленому порядку до Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київський області.

Сільський голова                                               Т.І.Мехед

Секретар сільської ради ____________В.В. Кримець