Шістнадцята сесія 06 скликання

“Про затвердження плану
  діяльності з підготовки проектів
  регуляторних актів у сфері
  господарської діяльності на 2012 рік”

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Рожнівська сільська рада

1. План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Рожнівської сільської ради на 2012 рік.
План додається.

2. Визначити адресу офіційного оприлюднення регуляторних актів, прийнятих Рожнівською сільською радою: на стенді у приміщенні сільської ради та на сайті Рожнівської сільської ради.

Сільський голова Т.І.Мехед

Додаток № 1 до рішення

1. Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку для підприємців, які здійснюють господарську діяльність. Ціль прийняття регуляторного акта: дотримання вимог Податкового кодексу, збільшення надходжень сільського бюджету. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком сільської ради.
2. Про затвердження Програми з охорони навколишнього природного середовища. Ціль прийняття регуляторного акта: Дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території сільської ради. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком сільської ради.
3. Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища. Ціль прийняття регуляторного акта: дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього середовища. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком сільської ради.
4. Про надходження та використання спеціальних коштів. Ціль прийняття регуляторного акта: дотримання вимог Податкового кодексу, збільшення надходжень сільського бюджету та порядок використання коштів на утримання соцоб’єктів, які знаходяться на території сільської ради. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 1-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком сільської ради.
5. Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами. Ціль прийняття регуляторного акта: удосконалення регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 3-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: виконком сільської ради.
6. Про затвердження тарифів на теплопостачання бюджетних організацій. Ціль прийняття регуляторного акта: введення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з теплопостачання, стабілізація фінансового положення суб’єкта, який надає послуги. Термін розробки проекту регуляторного акта (квартал): 3-й квартал 2012 року. Відповідальний за підготовку регуляторного акта: КП «Рожнівське.

Секретар сільської ради Г.М.Хавро