«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки    у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши   заяву  громадянці Кірносової  Юлії Миколаївни, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Дати  дозвіл громадянці  Кірносовій  Юлії Миколаївні   на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1250га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( чагарник)  в межах  с. Рожни  вул. Торфова діл.8,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме :

2. Рекомендувати громадянам  замовити розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в осіб, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання землевпорядно-геодезичних видів робіт.

3.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити та погодити його згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити громадянина  про те, що державна реєстрація  земельної ділянки скасовується Державним  кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст. 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5. Зазначений  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не дає громадянам право володіти , розпоряджатися та користуватися  вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

№_______   _________  - УІ

Про  втрату чинності   рішення  27 сесії   04 скликання від 17.03.2006 року  за №  670

« Про   передачу  земельних ділянок громадянам у приватну власність під будівництво та обслуговування  житлового будинку і господарських споруд .»

Розглянувши  питання   про  втрату чинності  рішення 27 сесії 04 скликання від 17.03.2006 року за №670 « Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність під будівництво та обслуговування житлового будинку і господарських споруд.»  гр. Лисенко  Євгену Миколайовичу  на земельну ділянку площею 0,15га для  будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд  в  с. Рожни   по вул. Приозерна 1, діл. 28  Броварського району Київської області,  згідно поданої заяви, керуючись ст.12 Земельного кодексу України  та ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування України» сесія Рожнівської сільської ради

1.Визнати таким, що втратило чинність  рішення 27 сесії 04 скликання від 17.03.2006 року за №670 « Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну власність під будівництво та обслуговування житлового будинку і господарських споруд.»  гр. Лисенко  Євгену Миколайовичу  на земельну ділянку площею 0,15га для  будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд  в  с. Рожни   по вул. Приозерна 1, діл. 28  Броварського району Київської області,  згідно поданої заяви.

№_______   _________  - VІ

«Про надання дозволу на розробку  проекту  відведення  земельної ділянки

у власність  в межах с.Рожни  , на території   Рожнівської сільської ради .»

Розглянувши заяву  громадянина  Паламарчук Валерія Володимировича, про надання  дозволу  на розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  та доданих до них матеріалів, керуючись ст. 25 Закону України «Про землеустрій» ст.26 Закону України „ Про місцеве  самоврядування в Україні. ” Закону України «Про Державний земельний кадастр» ст.12,40,118,121,186 Земельного кодексу України, сесія  Рожнівської  сільської ради.

1. Дати  дозвіл громадянину  Паламарчуку Валерію Володимировичу   на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки  площею 0,1500га   за рахунок земель  комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( рілля)  в межах  с. Рожни  вул. Приозерна 1 діл.28,  Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області а саме :

№_______   _________  - VІ