Оголошення про проведення засідання позачергової сесії Рожнівської сільської ради

про засідання позачергової сесії Рожнівської сільської ради.

Виконавчий комітет Рожнівської сільської ради Броварського району Київської області повідомляє про  те, що 14.05.2019 року о 15.00 годині в сесійній залі сільської ради за адресою: с. Рожни, вул. Свободи, 41В планується провести засідання 43 позачергової сесії 07 скликання Рожнівської сільської ради

Порядок денний:

1. Про виділення фінансування на ремонт Рожнівської амбулаторії та виділення коштів на фінансування КП « Рожнівське »

Доповідає Кабиш В.М. сільський голова

2. Про внесення змін до Генерального плану

3. Про передачу земельної ділянки в оренду

Доповідає: Кабиш В.М.  сільський голова

4. Про затвердження технічних документацій щодо відведення земельних ділянок.

Доповідає: Кабиш В.М.  сільський голова

Співдоповідає: Козаченко В.М. голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.

5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Доповідає: Козаченко В.М. голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології.

6. Про розгляд заяв.

7. Різне.